JINÉ HODINY

Hledáte netradiční, ale přesto moderní provedení nástěnných či podlahových hodin do vašeho interiéru? Tak právě pro vás jsme si dovolili připravit skeletonové hodiny, na kterých můžete sledovat všechno dění a činnost hodinového mechanismu. Hodinový stroj není běžně nebo sériově vyráběný, zvláště co se týče použitých materiálů se vymyká zažité hodinářské tradici, kde ozubená kola jsou mosazná,  pastorky a hřídele ocelové, základny mosazné a palety kotvy taktéž ocelové. Naše JINÉ HODINY jsou vyrobeny z velké části z letecké bukové překližky a jen hřídele jsou mosazné s miniaturními ložisky. Závaží není běžné mosazné s výplní olova nebo litinové, ale je použit kámen z geologických vrtů.

O jejich přesný chod se stará krok Grahamův s krátkoramennou kotvou - jedná se o krok klidový, který se vyskytuje především v kvalitnějších a přesnějších hodinách. Tuto přesnost nastavujeme posunem čočky po kyvadle, tak jak jsme zvyklí z jiných mechanických hodin.

JINÉ HODINY byly navrženy tak, aby klapot / tikot stroje bylo slyšet jednou za jednu sekundu, což přibližně odpovídá tlukotu lidského srdce a působí na zklidnění vaší duše. Vychutnejte si tedy lahodný klapot tohoto stroje a odpočiňte si od všedního shonu spolu s těmito hodinami...

Na odstínu moření JINÝCH HODIN se lze domluvit tak, aby ladily s vaším interiérem a byly tak důstojnou a nevšední ozdobou.

Pokud o nákupu JINÝCH HODIN uvažujete, doporučujeme navštívit nás a vše si prohlédnout na vlastní oči. 

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
  • Hodiny pilové šikmé
    Bez DPH: 18 990,00 Kč 18 990,00 Kč
    Celodřevěné hodiny, kde závaží nahrazuje celý stroj a ten sjíždí po šikmé pilové dráze. Třídenní hodiny s rezervou 1/2 dne ..